Booking.com
browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Hotel TIA ***

TIA jest 3-gwiazdkowym hotelem, który znajduje się w samym centrum Rygi, obok jednego z najpiękniejszych miejsc Rygi ? Starego Miasta, gdzie znajdują się obiekty kultury, sztuki i wypoczynku, i głównych ulic handlowych Rygi. Jadąc z lotniska ?R?ga?,droga zaprowadzi Państwa prosto do hotelu TIA. Podczas drogi będziecie Państwo przejeżdżać przez most Wantowy, z którego otworzy się piękny widok na Ryski pałac, sentymentalne domki Starego Miasta i wieże kościołów.

Hotel oferuje 50 przytulnych pokoi : 6 jednoosobowych, 7 dwuosobowych( jedno ?king size? łóżko), 31 dwuosobowych( dwa oddzielne łózka) i 6 pokoi luksusowych (dwa oddzielne pokoje).W wszystkich pokojach jest prysznic/wanna ,(suszarka do włosów), TV (telewizja kablowa), telefon, sejf, lodówka. Dostępny jest internet.Hotel dysponuje również pokojami dla niepalących

Wszystkie pokoje wyposażone w internet ,telewizję ,mini lodówki,sejf,prysznic/wanna (suszarka do włosów)

Restauracja hotela z rana nakrywa ?szwedzki stół?, proponuje także obiady, kolacje, bankiety dla grup i na zamówienia indywidualne. Goście zawsze są uprzejmie czekani w restauracji również aby po prosto spędzić mile wieczór przy którymś z dań, napoju lub filiżance kawy.

Hotel dysponuje  wyposażonymi salami konferencyjnymi. Wyposażenie: projektor multimedialny, rzutnik do folii transparentnych, ekran, internet, deska, mikrofon. Korzystanie z wymienionego sprzętu wchodzi w cenę za wynajęcie sali. Cena: od 1,50 LVL od osoby. Telefon dla informacji: 7331407 lub 6403066. Faks: 7830390

pokój jednoosobowy 81euro pokój dwuosobowy 100euro apartament 2osobowy 80ls/118 euro apartament 3 osobowy 90ls/132euro

Zapytaj o wolne miejsca w wybranym hotelu.

* indicates required field


Booking.com