Booking.com
browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Hotel DODO ***

Położenie

Dodo Hotel usytuowany w odległości około 10-15 minut piechota od starówki lub (6 minut tramwajem). W odległości 150 m jest dostępny 24 h strzeżony parking. Odległość do najciekawszych obiektów zwiedzania: * Stara Ryga: 1500 m, 15 minut piechotą, 6 minut tramwajem, 5 minut z taksówką*, Supermarket Molo : 350 m, 5 minut piechota * Centrum „Lido”: 1500 m, 15 minut piechota * międzynarodowy port lotniczy Ryga znajduje się w odległości 20 min samochodem.

W odległości 150 m jest dostępny płatny parking strzeżony, 24 h


Zakwaterowanie

Hotel zlokalizowany w centrum miasta, 1500 m do starówki Rygi! Hotel posiada 109 wygodnych pokoi,

  • Do dyspozycji Państwa są do wyboru dwuosobowe łóżka albo łóżko małżeńskie
  • TV z płaskim ekranem, do odbioru jak programy lokalne tak i zagraniczne
  • W hotelu są dostępne pokoje rodzinne (4-osobowe)
  • Każdy pokój posiada telefon, telewizor, łącze internetowe WIFI „gratis” bez ograniczenia, prywatna łazienkę z prysznicem/toaleta, suszarka do włosów

W hotelu Dodo możecie Państwo rozkoszować smacznym śniadaniem z francuzkiemi naleśnikami, do których załączony rozmaity wybór dokładek. W dużym wyborze jest dostępna również herbata, gorąca czekolada, kawa i soki. Śniadanie od 7:00 do 10:00.

Wyżywienie

W hotelu Dodo śniadania serwowane jest w formie bufetu, możecie Państwo roskoszować francuzkiemi naleśnikami, do których załączony rozmaity wybór dokładek. W dużym wyborze jest dostępna również herbata, gorąca czekolada, kawa i soki. Serdecznie zapraszamy na śniadanie w godzinach od 7:00 do 10:00. Śniadanie w cenie pokoju.

Ceny

Cena noclegu w tym hotelu dokonując rezerwacja przez nasza firma wynosi 110 PLN od osoby za miejsce w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem i obiadokolacją albo 70 PLN od osoby bez wyżywienia!

Zapytaj o wolne miejsca w wybranym hotelu.

* indicates required field

Booking.com